בחירת ריהוט לבית

אם העובר ושב בבנק מאפשר לנו, רובנו אוהבים לחדש את מלאי הריהוט בבית אחת לכמה שנים טובות. אז נכון, מדובר בתחביב של אנשים בעלי עודף כספים במקרה הטוב, אולם תופתעו לגלות עד כמה שינוי סוג ואופי הרהיטים יכול לשנות גם את כלל מערכת האינטרקציה שלכם עם הבית ועם האנרגיות שלו. בחירה נכונה ברהיט גם תועיל לכם בסופו של דבר, משום שהיא תתאים בצורה טובה יותר למחייה שלכם ושל שאר דיירי הבית.
אם יש לכם חצר או גינה, כדאי להתעכב על סוג הרהיטים הדרושים. רבים מאיתנו אוהבים את התחושה של עץ בגינה – הוא משתלב יפה עם שאר הצמחים ועם הטבע שאתם מפתחים בחצר. ואולם, מעבר ליופי, אנחנו גם רוצים שהרהיט לא יתלה. אם העץ ייחשף יותר מדי לשמש חזקה ולרטיבות, הוא יתכלה מהר מאוד ואף עשוי להתעקם.
במקרה שכזה, יש לבחור באחת משתי האפשרויות הבאות – לבנות פרגולה שתכסה ותגן על הרהיט ואף על עצמכם בימי הגשם הסוערים, או לרכוש רהיטים המותאמים באופן מיטבי לחשיפה לרטיבות ולשמש. אם אתם מגיעים לחנות הרהיטים בעקבות פרסום בגוגל, חובה עליכם גם להגיע לחנות עצמה ולהתייעץ בנוגע לחומר שממנו צריכים להיות הרהיטים. קחו בחשבון שאם בחרתם רהיט מעץ, נהוג למשוח אותו בשמן מיוחד אחת לכמה חודשים כדי לשמור על המראה הטבעי שלו.
נסו לחשוב על הפונקציונליות של הרהיטים, ועל המטרות שעליהן הרהיטים הללו יענו. האם אתם גרים בבית שמאחר אחת לכמה זמן כמות גדול של אנשים?

המשך מאמר

צור קשר